Konkurs fotograficzny „60 lat Osiedla Przyjaźń”

Zapraszamy do udziału w jubileuszowym konkursie fotograficznym pod hasłem „60 lat Osiedla Przyjaźń”. Zasady oraz regulamin znajdziecie poniżej.

Z Pikniku Sąsiedzkieo fot. Karolina Majdanikfot. Karolina Majdanik podczas Pikniku Sąsiedzkieo na Osiedlu „Przyjaźń” (31 maja 2015 r.)

W lipcu 60 urodziny obchodzi nie tylko Pałac Kultury i Nauki, ale także Osiedle „Przyjaźń”, w którym mieszkali budowniczowie z ZSRR. Z tej okazji zapraszamy do wspólnych obchodów urodzin i udział w konkursie fotograficznym!

Jeśli macie stare lub nowe zdjęcia z odwiedzin na Osiedlu, albo dopiero planujecie wycieczkę na „Przyjaźń” z aparatem, ten konkurs jest dla Was! Możecie też sfotografować Osiedle w sześćdziesiątym roku życia specjalnie, by wziąć udział w urodzinowym konkursie 🙂 Zapraszamy serdecznie!

Zasady

Zróbcie zdjęcie na terenie Osiedla lub wydąbądźcie już istniejącą fotografię ze swoich archiwów, zeskanujcie (jeśli trzeba), podpiszcie i wyślijcie na adres inicjatywa.osiedleprzyjazn@gmail.com z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” w temacie wiadomości! Mile widziane są komentarze do zdjęcia. Zróbcie to najpóźniej 22 lipca (na prośbę Czytelników termin został przedłużony z 20 lipca).

Wasze zdjęcia będziemy zamieszczać sukcesywnie na naszym facebookowym profilu, w ramach specjalnie utworzonego konkursowego wydarzenia.

Komisja złożona z osób kochających fotografię i Osiedle „Przyjaźń”, wybierze najciekawsze i najbardziej pomysłowe zdjęcia w trzech kategoriach:
– Ludzie,
– Przyroda,
– Architektura.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni niezwykłą, dopiero wydaną książką Beaty Chomątowskiej „Pałac. Biografia intymna”, w której obok dziewięciu historii z Pałacem Kultury i Nauki w tle pojawia się także Osiedle „Przyjaźń”. Dodatkowo, laureatom poświęcony zostanie artykuł w pierwszej gazecie Osiedla „Jelonek” (tu można przeczytać numer prototypowy).

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas głównych obchodów 60. urodzin Osiedla „Przyjaźń” – 26 lipca br.!

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *