Osiedle „Przyjaźń” znowu w FAKT24.pl.

Choć artykuł sugeruje koniec problemów, to jednak w naszym odczuciu droga do stabilizacji sytuacji Osiedla jest jeszcze daleka. Dzierżawa przedłuża o 5 lat funkcjonujące od dawna status quo – teraz nadszedł czas wyegzekwować obietnice o prawdziwych remontach, uregulowaniu zawiłości prawnych, uchwaleniu planu zagospodarowania chroniącego osiedle i jego prawdziwej rewitalizacji. Działamy dalej, jeszcze mnóstwo przed nami.
Ze spraw najbardziej bieżących – poprosiliśmy Kanclerza Akademii Pedagogiki Specjalnej, czyli nowego- starego dzierżawcy, o otwarte spotkanie dla mieszkańców. Pan Kanclerz obiecał zorganizować takie wydarzenie, a jego termin poznamy po 20 maja.
W tym miejscu chcemy z serca podziękować naszym sojusznikom – radnym miejskim Marek SzolcPiotr Mazurek, a w szczególności Agata Diduszko-Zyglewska, dzięki której udało się spotkać bezpośrednio z Prezydentem Rafał Trzaskowski – bez Państwa wytrwałości, bez przysłowiowego „wchodzenia oknem, gdy nie chcieli otworzyć drzwi” zapewne nadal tkwilibyśmy w ciągnącym się pacie.
https://www.fakt.pl/…/koniec-bezprawia-na-osiedlu-p…/6kkf330

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *