Dziękujemy za spotkanie!

Dziękujemy za niedzielne spotkanie, podczas którego padło mnóstwo pomysłów na to, jak wykorzystać potencjał Osiedla, gdy już w końcu uda się rozwiązać nasze doczesne problemy!  Dziękujemy też wszystkim wykłądowcom oraz autorkom „Ballady o rurze”.

Zbierzemy wszystkie idee i stworzymy raport, który roześlemy do wszystkich ważnych osób, które podejmują decyzje o losie Osiedla.

Poza mieszkańcami i sympatykami odwiedzili nas też – nasz wielki sojusznik, radny m.st. Warszawy Marek Szolc, dyrektorka-koordynatorka ds. kultury i komunikacji społecznej z Zarządu m.st. Warszawy Aldona Machnowska-Góra, poprzedni burmistrz Bemowa, radny sejmiku woj. mazowieckiego Michał Grodzkioraz Wojtek Matejko z zaprzyjaźnionego, siostrzanego Osiedle Jazdów. I największe podziękowania dla Bemowskie Centrum Kultury za współorganizację, zwłaszcza za świetną moderację spotkania ze strony Anna Maria Sadowska!
Wkrótce damy znać o kolejnych działaniach! Bądźcie z nami.
p.s. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, albo chciałby się aktywniej włączyć w działania na rzecz Osiedla, zapraszamy do kontaktu – tutaj w wiadomości prywatnej lub na nasz adres e-mail: inicjatywa.osiedleprzyjazn@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *